GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rrogozhinë, Shqipëri Bilisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

06:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

10:18BilishtStacioni Bilisht

Armed
?Lekë

11:30Durrës

12:17RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

15:48BilishtStacioni Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

17:18BilishtStacioni Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

09:55KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

11:00BilishtStacioni Bilisht

Star Bus Korça
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

17:18BilishtStacioni Bilisht

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

Blf
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 38 minuta
3

15:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.