GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Udënisht, Shqipëri Bilisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Fier

07:44UdënishtStacioni Udënisht

09:16BilishtStacioni Bilisht

09:23Kapshticë

Kompakt
?Lekë

06:45Tiranë

08:46UdënishtStacioni Udënisht

10:04BilishtStacioni Bilisht

10:11Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë

06:00Durrës

08:53UdënishtStacioni Udënisht

10:18BilishtStacioni Bilisht

Armed
?Lekë

09:30Tiranë

11:31UdënishtStacioni Udënisht

12:50BilishtStacioni Bilisht

Beam Sh.P.K
?Lekë

11:00Tiranë

13:01UdënishtStacioni Udënisht

14:19BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

11:45Tiranë

13:46UdënishtStacioni Udënisht

15:04BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

11:30Durrës

14:23UdënishtStacioni Udënisht

15:48BilishtStacioni Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

15:53UdënishtStacioni Udënisht

17:18BilishtStacioni Bilisht

Blf
?Lekë

14:30Tiranë

16:31UdënishtStacioni Udënisht

17:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

15:30Tiranë

17:31UdënishtStacioni Udënisht

18:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:18UdënishtStacioni Udënisht

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

08:30KorçëStacioni Korçë

09:00BilishtStacioni Bilisht

Star Bus Korça
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

08:14UdënishtStacioni Udënisht

09:16KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 14 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

10:00BilishtStacioni Bilisht

Star Bus Korça
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

08:18UdënishtStacioni Udënisht

09:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

10:00BilishtStacioni Bilisht

Star Bus Korça
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:16UdënishtStacioni Udënisht

10:18KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 12 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

11:00BilishtStacioni Bilisht

Star Bus Korça
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:12UdënishtStacioni Udënisht

13:14KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 16 minuta
3

13:30KorçëStacioni Korçë

14:00BilishtStacioni Bilisht

Xhea Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:16UdënishtStacioni Udënisht

13:18KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 12 minuta
3

13:30KorçëStacioni Korçë

14:00BilishtStacioni Bilisht

Xhea Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.