GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lushnje, Shqipëri Bilisht, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40LushnjeStacioni Lushnje

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.