GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rracaj, Kosovë Prishtinë, Kosovë

1

07:17RracajStacioni Rracaj

07:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 11 minuta
3

08:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

09:17RracajStacioni Rracaj

09:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 11 minuta
3

10:00GjakovëStacioni Gjakovë

11:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

15:17RracajStacioni Rracaj

15:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 11 minuta
3

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

17:17RracajStacioni Rracaj

17:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 11 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.