GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Rinas, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00RinasStacioni Rinas

15:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 25 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 19.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.