GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Rinas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00SarandëStacioni Sarandë

18:20TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 40 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:35RinasStacioni Rinas

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 19.5
1

22:00SarandëStacioni Sarandë

02:20TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 40 minuta
3

03:00TiranëStacioni Tiranë

03:35RinasStacioni Rinas

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 19.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.