GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Rinas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:00RinasStacioni Rinas

Gashi Travel
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:30TiranëStacioni Tiranë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:35RinasStacioni Rinas

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 19
1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:40TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 20 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

12:35RinasStacioni Rinas

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 19
1

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 30 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:35RinasStacioni Rinas

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 19
1

16:35PrizrenStacioni Prizren

19:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 20 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:35RinasStacioni Rinas

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 19
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.