GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Raubling, Gjermani Bujanoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00RaublingStacioni Raubling

06:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Planet Reisen
70€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 4 orë, 6 minuta
3

11:05PrishtinëStacioni Prishtinë

11:58BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 58 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.