GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rastavicë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:43RastavicëStacioni Rastavicë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 38 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.