GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Rastavicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: GentonisiPritja: 25 minuta
3

17:15GjakovëStacioni Gjakovë

17:34RastavicëStacioni Rastavicë

Gentonisi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 15 minuta
3

17:45PejëStacioni Pejë

18:13RastavicëStacioni Rastavicë

Erblini
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 30 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:28RastavicëStacioni Rastavicë

Gramozi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 45 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:43RastavicëStacioni Rastavicë

Gramozi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 45 minuta
3

17:45PrizrenStacioni Prizren

18:54RastavicëStacioni Rastavicë

Monika
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:19RastavicëStacioni Rastavicë

Edi Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 16.5
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:19RastavicëStacioni Rastavicë

Edi Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 1.5
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:57DeçanStacioni Deçan

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 23 minuta
3

18:20DeçanStacioni Deçan

18:28RastavicëStacioni Rastavicë

Gramozi
1€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
Çmimi total: 1
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:57DeçanStacioni Deçan

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 38 minuta
3

18:35DeçanStacioni Deçan

18:43RastavicëStacioni Rastavicë

Gramozi
1€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:57DeçanStacioni Deçan

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 53 minuta
3

18:50DeçanStacioni Deçan

18:58RastavicëStacioni Rastavicë

Gramozi
1€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.