GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Qerret, Shqipëri Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:00QerretStacioni Qerret

19:30PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:17QerretStacioni Qerret

11:33DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 27 minuta
3

12:00DurrësStacioni Durrës

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

11:23QerretStacioni Qerret

11:39DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 21 minuta
3

12:00DurrësStacioni Durrës

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
1

11:35QerretStacioni Qerret

12:26TiranëStacioni Tiranë

Fjoart Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 34 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

11:48QerretStacioni Qerret

12:39TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 21 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
Çmimi total: 15
1

11:57QerretStacioni Qerret

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15
1

12:29QerretStacioni Qerret

13:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 40 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
Çmimi total: 15
1

12:29QerretStacioni Qerret

13:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: NakajPritja: 40 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

12:35QerretStacioni Qerret

13:26TiranëStacioni Tiranë

Fjoart Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 34 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

12:35QerretStacioni Qerret

13:26TiranëStacioni Tiranë

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: NakajPritja: 34 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

12:38QerretStacioni Qerret

13:29TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 31 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.