GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Vushtrri, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00PrizrenStacioni Prizren

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
5€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 20 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:02VushtrriStacioni Vushtrri

Balli
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5
1

19:15PrizrenStacioni Prizren

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qaza Reisen
5€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 10 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:02VushtrriStacioni Vushtrri

Balli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 5
1

19:15PrizrenStacioni Prizren

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qaza Reisen
5€
2
Ndërrim në: Lindi Tours VushtriPritja: 15 minuta
3

20:45PrishtinëStacioni Prishtinë

21:17VushtrriStacioni Vushtrri

Lindi Tours Vushtri
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.