GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:40PrizrenStacioni Prizren

15:02Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

15:17Pejë

Monika
4€

14:45PrizrenStacioni Prizren

16:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

16:22Pejë

Halimaj
4€

17:45PrizrenStacioni Prizren

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

19:22Pejë

Monika
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30PrizrenStacioni Prizren

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
2.5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

16:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 4.5
1

14:45PrizrenStacioni Prizren

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
3€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:45GjakovëStacioni Gjakovë

16:17Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 5
1

14:45PrizrenStacioni Prizren

16:02DeçanStacioni Deçan

Halimaj
4€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

16:12DeçanStacioni Deçan

16:17Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 4.5
1

17:30PrizrenStacioni Prizren

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 4.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.