GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Sojevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:32SojevëStacioni Sojevë

15:09Gjilan

Merkatori
5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:40SojevëStacioni Sojevë

Elita Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
4.5€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:40SojevëStacioni Sojevë

Elita Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.