GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Sojevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:40GjilanStacioni Gjilan

10:17SojevëStacioni Sojevë

10:29Ferizaj

Mimoza 93
?€

10:20GjilanStacioni Gjilan

10:57SojevëStacioni Sojevë

11:09Ferizaj

Xeni Trans
1.8€

11:00GjilanStacioni Gjilan

11:37SojevëStacioni Sojevë

11:49Ferizaj

Jehona
1.8€

11:40GjilanStacioni Gjilan

12:17SojevëStacioni Sojevë

12:29Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1.8€

12:20GjilanStacioni Gjilan

12:57SojevëStacioni Sojevë

13:09Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.8€

12:40GjilanStacioni Gjilan

13:17SojevëStacioni Sojevë

13:29Ferizaj

Herolindi
1.8€

13:00GjilanStacioni Gjilan

13:37SojevëStacioni Sojevë

13:49Ferizaj

Hani Trans
1.8€

13:20GjilanStacioni Gjilan

13:57SojevëStacioni Sojevë

14:09Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.8€

13:40GjilanStacioni Gjilan

14:17SojevëStacioni Sojevë

14:29Ferizaj

Egnatia
1.8€

14:00GjilanStacioni Gjilan

14:37SojevëStacioni Sojevë

14:49Ferizaj

Mimoza 93
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.