GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Radac, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:40PrizrenStacioni Prizren

11:17PejëStacioni Pejë

Monika
5€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

11:30PejëStacioni Pejë

11:50RadacStacioni Radac

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

16:40PrizrenStacioni Prizren

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 11 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

18:50RadacStacioni Radac

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.