GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Malishevë (Gjilan), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:10PrizrenStacioni Prizren

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 21 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

15:36Malishevë (Gjilan)Stacioni Malishevë (Gjilan)

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.