GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Livoç i Poshtëm, Kosovë Malishevë (Gjilan), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:43Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

18:49GjilanStacioni Gjilan

Herolindi
0.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 11 minuta
3

19:00GjilanStacioni Gjilan

19:06Malishevë (Gjilan)Stacioni Malishevë (Gjilan)

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~23 minuta
Çmimi total: 0.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.