GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Laç, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:35PrizrenStacioni Prizren

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 20 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:59LaçStacioni Laç

Laska-1
100Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.