GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Laç, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:50BeratStacioni Berat

15:36DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 24 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

17:10LaçStacioni Laç

Laska-1
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 50 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.