GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Komoran, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:45PrizrenStacioni Prizren

07:05KomoranStacioni Komoran

07:42Prishtinë

Didi
?€

06:00PrizrenStacioni Prizren

07:20KomoranStacioni Komoran

07:57Prishtinë

Arbëria Turist
?€

06:15PrizrenStacioni Prizren

07:35KomoranStacioni Komoran

08:12Prishtinë

Drini Reisen
?€

06:35PrizrenStacioni Prizren

07:55KomoranStacioni Komoran

08:32Prishtinë

Fidani Turs
?€

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:10KomoranStacioni Komoran

08:47Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€

07:10PrizrenStacioni Prizren

08:30KomoranStacioni Komoran

09:07Prishtinë

Zhur Tours
?€

07:55PrizrenStacioni Prizren

09:15KomoranStacioni Komoran

09:52Prishtinë

Erlines
?€

08:05PrizrenStacioni Prizren

09:25KomoranStacioni Komoran

10:02Prishtinë

Tosa
?€

08:40PrizrenStacioni Prizren

10:00KomoranStacioni Komoran

10:37Prishtinë

Halimaj
?€

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:20KomoranStacioni Komoran

10:57Prishtinë

Sharri
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.