GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Gramsh, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 20 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

17:19GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.