GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Bergamo, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30PrizrenStacioni Prizren

08:10TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 50 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

05:15BergamoStacioni Bergamo

AMR Travel
70€

Informata

Kohëzgjatja totale:~23 orë, 45 minuta
Çmimi total: 85
1

08:00PrizrenStacioni Prizren

12:00DurrësStacioni Durrës

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Hermes LinesPritja: 4 orë, 30 minuta
3

16:30DurrësStacioni Durrës

12:30BergamoStacioni Bergamo

Hermes Lines
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

23:10PrizrenStacioni Prizren

02:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Artani Bus LinePritja: 3 orë
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

21:30BergamoStacioni Bergamo

Artani Bus Line
60€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.