GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Bergamo, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:14GostivarStacioni Gostivar

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 1 orë, 20 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

12:40BergamoStacioni Bergamo

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 26 minuta
1

14:15GostivarStacioni Gostivar

15:21ShkupStacioni Shkup

Euroturist
250den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 1 orë, 19 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

12:40BergamoStacioni Bergamo

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 25 minuta
1

14:30GostivarStacioni Gostivar

15:36ShkupStacioni Shkup

Euroturist
250den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 1 orë, 4 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

12:40BergamoStacioni Bergamo

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 10 minuta
1

14:30GostivarStacioni Gostivar

16:00ShkupStacioni Shkup

Durmo Tours
6den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 40 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

12:40BergamoStacioni Bergamo

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 10 minuta
1

14:33GostivarStacioni Gostivar

15:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 1 orë, 1 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

12:40BergamoStacioni Bergamo

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 7 minuta
1

14:33GostivarStacioni Gostivar

15:39ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 1 orë, 1 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

12:40BergamoStacioni Bergamo

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 7 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.