GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Zhur, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

14:05ZhurStacioni Zhur

14:49Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

14:45ZhurStacioni Zhur

15:29Zaplluxhe

Erza
?€

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:40ZhurStacioni Zhur

17:24Zaplluxhe

Tosa
?€

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:35ZhurStacioni Zhur

19:19Zaplluxhe

Bres Turs
?€

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

21:10ZhurStacioni Zhur

21:54Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

09:35PrizrenStacioni Prizren

Didi
5€
2
Ndërrim në: Rojal TravelPritja: 10 minuta
3

09:45PrizrenStacioni Prizren

10:04ZhurStacioni Zhur

Rojal Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
5€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 15 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:04ZhurStacioni Zhur

Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5
1

09:05PrishtinëStacioni Prishtinë

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
5€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 10 minuta
3

11:00PrizrenStacioni Prizren

11:21ZhurStacioni Zhur

Fidani Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 6
1

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 15 minuta
3

11:30PrizrenStacioni Prizren

11:49ZhurStacioni Zhur

Zhur Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5
1

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:20PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 10 minuta
3

11:30PrizrenStacioni Prizren

11:49ZhurStacioni Zhur

Zhur Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5
1

09:55PrishtinëStacioni Prishtinë

11:40PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
5€
2
Ndërrim në: Mir TursPritja: 20 minuta
3

12:00PrizrenStacioni Prizren

12:21ZhurStacioni Zhur

Mir Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 6
1

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
5€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 10 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

12:51ZhurStacioni Zhur

Fidani Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 6
1

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
5€
2
Ndërrim në: Rojal TravelPritja: 20 minuta
3

12:40PrizrenStacioni Prizren

12:59ZhurStacioni Zhur

Rojal Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 5
1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:45PrizrenStacioni Prizren

Erlines
5€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

13:00PrizrenStacioni Prizren

13:21ZhurStacioni Zhur

Zhur Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 6
1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:45PrizrenStacioni Prizren

Erlines
5€
2
Ndërrim në: N.T ImiPritja: 15 minuta
3

13:00PrizrenStacioni Prizren

13:19ZhurStacioni Zhur

N.T Imi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.