GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dobrushtë, Kosovë Zhur, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:10DobrushtëStacioni Dobrushtë

20:10ZhurStacioni Zhur

15:10Prizren

Pa Percaktuar
?€

17:10DobrushtëStacioni Dobrushtë

23:10ZhurStacioni Zhur

18:10Prizren

Pa Percaktuar
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:10DobrushtëStacioni Dobrushtë

15:10PrizrenStacioni Prizren

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 20 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

15:51ZhurStacioni Zhur

Fidani Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 1
1

17:10DobrushtëStacioni Dobrushtë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Mir TursPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

18:51ZhurStacioni Zhur

Mir Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 1
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.