GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Vranje, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Auto TransportPritja: 34 minuta
3

14:00ShkupStacioni Shkup

15:40VranjeStacioni Vranje

Auto Transport
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.