GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Vllahi, Kosovë

1

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
1.8€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 12 minuta
3

09:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:09VllahiStacioni Vllahi

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 1.8
1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
1.5€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 12 minuta
3

12:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:39VllahiStacioni Vllahi

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
1.5€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 12 minuta
3

16:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:39VllahiStacioni Vllahi

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
1.8€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 12 minuta
3

18:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:09VllahiStacioni Vllahi

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.