GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Uglar, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 16 minuta
3

10:50GjilanStacioni Gjilan

11:02UglarStacioni Uglar

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:55GjilanStacioni Gjilan

Bleri Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 20 minuta
3

11:15GjilanStacioni Gjilan

11:27UglarStacioni Uglar

Admiri Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:54GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 16 minuta
3

14:10GjilanStacioni Gjilan

14:22UglarStacioni Uglar

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 2.5
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:14GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 16 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

15:42UglarStacioni Uglar

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 2.5
1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 16 minuta
3

16:10GjilanStacioni Gjilan

16:22UglarStacioni Uglar

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:54GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 16 minuta
3

18:10GjilanStacioni Gjilan

18:22UglarStacioni Uglar

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.