GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Trapcin Dol, Maqedonia e Veriut

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 29 minuta

13:55ShkupStacioni Shkup

15:43Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Delfina Tours
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Ndërrim në: GalebPritja: 34 minuta

14:00ShkupStacioni Shkup

15:48Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Ndërrim në: Doko-TransPritja: 34 minuta

14:00ShkupStacioni Shkup

15:48Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Doko-Trans
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 20 minuta

14:45ShkupStacioni Shkup

16:33Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Delfina Tours
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 20 minuta

14:45ShkupStacioni Shkup

16:33Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Delfina Tours
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Ndërrim në: Seagull Ohrid-MlPritja: 35 minuta

15:00ShkupStacioni Shkup

16:48Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Seagull Ohrid-Ml
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Ndërrim në: Transkop BitolaPritja: 27 minuta

16:20TetovëStacioni Tetovë

17:27Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Transkop Bitola
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 27 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 33 minuta

16:26TetovëStacioni Tetovë

17:33Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Vakchare-2
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 33 minuta

16:26TetovëStacioni Tetovë

17:33Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Vakchare-2
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Ndërrim në: VakcarePritja: 33 minuta

16:26TetovëStacioni Tetovë

17:33Trapcin DolStacioni Trapcin Dol

Vakcare
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.