GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Shkozë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:05PrishtinëStacioni Prishtinë

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 40 minuta
3

11:30PrizrenStacioni Prizren

11:51ShkozëStacioni Shkozë

Zhur Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
Çmimi total: 5
1

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 15 minuta
3

11:30PrizrenStacioni Prizren

11:51ShkozëStacioni Shkozë

Zhur Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 5
1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:45PrizrenStacioni Prizren

Erlines
5€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 45 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

13:51ShkozëStacioni Shkozë

Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
Çmimi total: 5
1

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
5€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 25 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

13:51ShkozëStacioni Shkozë

Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
Çmimi total: 5
1

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:55PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 35 minuta
3

14:30PrizrenStacioni Prizren

14:51ShkozëStacioni Shkozë

Zhur Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
Çmimi total: 5
1

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:45PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 45 minuta
3

14:30PrizrenStacioni Prizren

14:51ShkozëStacioni Shkozë

Zhur Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
Çmimi total: 5
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 45 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:51ShkozëStacioni Shkozë

Zhur Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
Çmimi total: 5
1

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:05PrizrenStacioni Prizren

Dardi
5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 25 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:51ShkozëStacioni Shkozë

Zhur Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.