GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Sankt Polten, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 40 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë
Çmimi total: 55
1

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 20 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 40 minuta
Çmimi total: 55
1

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 20 minuta
Çmimi total: 55
1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00PejëStacioni Pejë

Try Tours
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 40 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~20 orë
Çmimi total: 5
1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 20 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 40 minuta
Çmimi total: 55
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.