GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Sankt Polten, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30GjilanStacioni Gjilan

18:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 31 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 45 minuta
Çmimi total: 52.5
1

17:50GjilanStacioni Gjilan

19:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 11 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 25 minuta
Çmimi total: 52.5
1

18:10GjilanStacioni Gjilan

19:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Buna Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 51 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 5 minuta
Çmimi total: 52.5
1

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 31 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 45 minuta
Çmimi total: 52.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.