GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Romë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 2 orë, 50 minuta
3

20:20TiranëStacioni Tiranë

02:00RomëStacioni Romë

Alba Trans
150€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 30 minuta
Çmimi total: 165
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 3 orë, 20 minuta
3

20:20TiranëStacioni Tiranë

02:00RomëStacioni Romë

Alba Trans
150€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~13 orë
Çmimi total: 15
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 2 orë, 25 minuta
3

20:55DurrësStacioni Durrës

02:00RomëStacioni Romë

Alba Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~13 orë
Çmimi total: 15
1

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 1 orë, 50 minuta
3

20:20TiranëStacioni Tiranë

02:00RomëStacioni Romë

Alba Trans
150€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.