GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Romë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00SarandëStacioni Sarandë

18:20TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 2 orë
3

20:20TiranëStacioni Tiranë

02:00RomëStacioni Romë

Alba Trans
150€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~12 orë
Çmimi total: 15.5
1

14:00SarandëStacioni Sarandë

18:00DurrësStacioni Durrës

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 2 orë, 55 minuta
3

20:55DurrësStacioni Durrës

02:00RomëStacioni Romë

Alba Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~12 orë
Çmimi total: 15.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.