GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Rio, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 2 orë
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

23:00RioStacioni Rio

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~15 orë
Çmimi total: 55

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.