GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Rakosh, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
1.8€
2
Ndërrim në: Valoni ReisenPritja: 12 minuta
3

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:54RakoshStacioni Rakosh

Valoni Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 1.8
1

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Blendi Reisen
1.8€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 12 minuta
3

16:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:14RakoshStacioni Rakosh

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.