GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Podmole, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 20 minuta
3

14:45ShkupStacioni Shkup

17:31PodmoleStacioni Podmole

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 50 minuta
3

15:45ShkupStacioni Shkup

18:26PodmoleStacioni Podmole

Vakchare-2
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 26 minuta
Çmimi total: 8.5
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 33 minuta
3

16:26TetovëStacioni Tetovë

18:26PodmoleStacioni Podmole

Vakchare-2
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 26 minuta
Çmimi total: 7
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: Vakçare StrugaPritja: 47 minuta
3

16:40TetovëStacioni Tetovë

18:40PodmoleStacioni Podmole

Vakçare Struga
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 7
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 48 minuta
3

16:41TetovëStacioni Tetovë

18:41PodmoleStacioni Podmole

Euro Linia
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 41 minuta
Çmimi total: 7
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 48 minuta
3

16:41TetovëStacioni Tetovë

18:46PodmoleStacioni Podmole

Delfina Tours
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 46 minuta
Çmimi total: 7
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 15 minuta
3

16:10ShkupStacioni Shkup

18:51PodmoleStacioni Podmole

Martinoski Struga
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 51 minuta
Çmimi total: 8.5
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 35 minuta
3

16:30ShkupStacioni Shkup

19:16PodmoleStacioni Podmole

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
Çmimi total: 8.5
1

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 18 minuta
3

19:11TetovëStacioni Tetovë

21:16PodmoleStacioni Podmole

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
1

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 48 minuta
3

19:41TetovëStacioni Tetovë

21:41PodmoleStacioni Podmole

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.