GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Passau, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:25PrishtinëStacioni Prishtinë

09:21ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 19 minuta
3

10:40ShkupStacioni Shkup

11:40PassauStacioni Passau

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 8
1

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 2 orë, 54 minuta
3

16:20ShkupStacioni Shkup

11:20PassauStacioni Passau

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 50 minuta
Çmimi total: 8
1

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 55 minuta
3

16:20ShkupStacioni Shkup

11:20PassauStacioni Passau

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 50 minuta
Çmimi total: 8.5
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 25 minuta
3

16:20ShkupStacioni Shkup

11:20PassauStacioni Passau

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 20 minuta
Çmimi total: 8.5
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 25 minuta
3

16:20ShkupStacioni Shkup

11:20PassauStacioni Passau

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 20 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.