GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Nabergjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: Betimi ToursPritja: 15 minuta
3

16:15PejëStacioni Pejë

16:35NabergjanStacioni Nabergjan

Betimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Betimi ToursPritja: 10 minuta
3

17:50PejëStacioni Pejë

18:10NabergjanStacioni Nabergjan

Betimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.