GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Miniera Damjan, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:25PrishtinëStacioni Prishtinë

09:21ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Strumica EkspresPritja: 39 minuta
3

10:00ShkupStacioni Shkup

11:30Miniera DamjanStacioni Miniera Damjan

Strumica Ekspres
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 8
1

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Strumica EkspresPritja: 34 minuta
3

14:00ShkupStacioni Shkup

15:30Miniera DamjanStacioni Miniera Damjan

Strumica Ekspres
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 8
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
2
Ndërrim në: Strumica EkspresPritja: 35 minuta
3

15:30ShkupStacioni Shkup

17:00Miniera DamjanStacioni Miniera Damjan

Strumica Ekspres
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.