GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Malishevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

14:07MalishevëStacioni Malishevë

Lindi
3€

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54MalishevëStacioni Malishevë

16:30Rahovec

Mendi Tours
3€

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:07MalishevëStacioni Malishevë

Korabi
3€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:02MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:54MalishevëStacioni Malishevë

19:30Rahovec

Topalli
3€

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:54MalishevëStacioni Malishevë

20:30Rahovec

Mendi Tours
3€

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:17MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:54MalishevëStacioni Malishevë

21:30Rahovec

Shehu 2000
3€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Egzoni Tours
?€
2
Ndërrim në: LindiPritja: 9 minuta
3

13:35Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:07MalishevëStacioni Malishevë

Lindi
?€
Kohëzgjatja totale:~57 minuta
1

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:35Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Gëzimi Kompani
?€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 10 minuta
3

19:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:17MalishevëStacioni Malishevë

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~57 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.