GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Lutogllavë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:28LutogllavëStacioni Lutogllavë

15:45Prizren

Bashkimi Reisen
?€

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:58LutogllavëStacioni Lutogllavë

16:15Prizren

Zhur Tours
?€

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:48LutogllavëStacioni Lutogllavë

17:05Prizren

Dardi
?€

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

17:18LutogllavëStacioni Lutogllavë

17:35Prizren

Arbëria Turist
?€

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:08LutogllavëStacioni Lutogllavë

18:25Prizren

Bres Turs
?€

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:23LutogllavëStacioni Lutogllavë

18:40Prizren

Halimaj
?€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:43LutogllavëStacioni Lutogllavë

19:00Prizren

Erlines
?€

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

19:03LutogllavëStacioni Lutogllavë

19:20Prizren

Sharri
?€

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

19:23LutogllavëStacioni Lutogllavë

19:40Prizren

Jeta
?€

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:43LutogllavëStacioni Lutogllavë

20:00Prizren

Bashkimi Reisen
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.