GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Lutogllavë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:20PrizrenStacioni Prizren

16:32LutogllavëStacioni Lutogllavë

16:45Suharekë

Shpejtimi
?€

16:30PrizrenStacioni Prizren

16:42LutogllavëStacioni Lutogllavë

16:55Suharekë

Fati Turs
?€

16:40PrizrenStacioni Prizren

16:55LutogllavëStacioni Lutogllavë

18:37Prishtinë

Bres Turs
?€

16:40PrizrenStacioni Prizren

16:52LutogllavëStacioni Lutogllavë

17:05Suharekë

Bledi Reisen
?€

16:55PrizrenStacioni Prizren

17:07LutogllavëStacioni Lutogllavë

17:20Suharekë

Dardani
?€

17:10PrizrenStacioni Prizren

17:22LutogllavëStacioni Lutogllavë

17:35Suharekë

Loni
?€

17:20PrizrenStacioni Prizren

17:32LutogllavëStacioni Lutogllavë

17:45Suharekë

Xeni Tours
?€

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:25LutogllavëStacioni Lutogllavë

19:30Prishtinë

Nt Dardani
?€

17:40PrizrenStacioni Prizren

17:52LutogllavëStacioni Lutogllavë

18:05Suharekë

Xhati
?€

17:55PrizrenStacioni Prizren

18:07LutogllavëStacioni Lutogllavë

18:20Suharekë

Teuta
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.