GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Lupçi i Poshtëm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:58Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

19:25Podujevë

Profiti
?€

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:58Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

19:25Podujevë

Dita
?€

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:08Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

19:35Podujevë

Metehia Turist
?€

19:05PrishtinëStacioni Prishtinë

19:33Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

19:57Shajkofc

Vllazrimi
?€

19:10PrishtinëStacioni Prishtinë

19:38Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

20:05Podujevë

Zhitia Turist
?€

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:48Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

20:15Podujevë

Beni Ii
?€

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:58Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

20:25Podujevë

Burgia Com
?€

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:08Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

20:35Podujevë

Metehia Turist
?€

19:50PrishtinëStacioni Prishtinë

20:18Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

20:45Podujevë

Dita
?€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:28Lupçi i PoshtëmStacioni Lupçi i Poshtëm

20:55Podujevë

Besi Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.