GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Lubizhdë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:50PrishtinëStacioni Prishtinë

08:29LubizhdëStacioni Lubizhdë

08:35Prizren

Bres Turs
?€

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

09:29LubizhdëStacioni Lubizhdë

09:35Prizren

Didi
?€

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

09:59LubizhdëStacioni Lubizhdë

10:05Prizren

Drini Reisen
?€

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:24LubizhdëStacioni Lubizhdë

10:30Prizren

Bashkimi Reisen
?€

09:05PrishtinëStacioni Prishtinë

10:44LubizhdëStacioni Lubizhdë

10:50Prizren

Fidani Turs
?€

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:09LubizhdëStacioni Lubizhdë

11:15Prizren

Zhur Tours
?€

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

12:14LubizhdëStacioni Lubizhdë

12:20Prizren

Arbëria Turist
?€

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:39LubizhdëStacioni Lubizhdë

12:45Prizren

Erlines
5€

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:59LubizhdëStacioni Lubizhdë

13:05Prizren

Sharri
?€

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

13:24LubizhdëStacioni Lubizhdë

13:30Prizren

Halimaj
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.