GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Llashticë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
2
Ndërrim në: Sela XhelaPritja: 16 minuta
3

16:10GjilanStacioni Gjilan

16:25LlashticëStacioni Llashticë

Sela Xhela
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:54GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
2.5€
2
Ndërrim në: Sela XhelaPritja: 16 minuta
3

18:10GjilanStacioni Gjilan

18:25LlashticëStacioni Llashticë

Sela Xhela
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:14GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
2
Ndërrim në: Llashtica T.Pritja: 16 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

18:45LlashticëStacioni Llashticë

Llashtica T.
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.