GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Leskoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Auto TransportPritja: 34 minuta
3

14:00ShkupStacioni Shkup

17:00LeskocStacioni Leskoc

Auto Transport
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 8
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Ni˜°Ekspres-NisPritja: 50 minuta
3

16:45ShkupStacioni Shkup

19:45LeskocStacioni Leskoc

Ni˜°Ekspres-Nis
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.