GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Kryshec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:40PejëStacioni Pejë

Mendi
5€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 20 minuta
3

19:00PejëStacioni Pejë

19:19KryshecStacioni Kryshec

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.