GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Kryshec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:40Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:50PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

09:19KryshecStacioni Kryshec

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

10:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

11:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

11:30PejëStacioni Pejë

11:49KryshecStacioni Kryshec

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

12:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:49KryshecStacioni Kryshec

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

16:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

17:30PejëStacioni Pejë

17:49KryshecStacioni Kryshec

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

18:49KryshecStacioni Kryshec

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.